• info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

acidbatri1250400.jpg

1

گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید

اسید باطری 1250 درجه

نوع

اسید

توضیحات

اسید باطری 1250 درجه چیست ؟

اسید باطری 1250 درجه تهیه شده از اسید سولفوریک مرغوب بدون ناخالصی و آب مقطر 100 درصد خالص می باشد. این اسید تولید شده توسط مهندسین مجرب شرکت کیمیا تهران اسید می باشد و ضمانت کیفیت را دارا می باشد. اسید باطری 1250 درجه رقیق شده اسید سولفوریک می باشد و چون اسید سولفوریک را به راحتی نمی توان رقیق کرد و حتما با دستگاه های رقیق کننده قوی باید تهیه شود.

دانلود آنالیز :
دانلود دستورالعمل :
دانلود کاتالوگ :

اسید باطری 1250 درجه چیست

اسید باطری 1250 درجه تهیه شده از اسید سولفوریک مرغوب بدون ناخالصی و آب مقطر 100 درصد خالص می باشد. این اسید تولید شده توسط مهندسین مجرب شرکت کیمیا تهران اسید می باشد و ضمانت کیفیت را دارا می باشد. اسید باتری 1250 درجه رقیق شده اسید سولفوریک می باشد و چون اسید سولفوریک را به راحتی نمی توان رقیق کرد و حتما با دستگاه های رقیق کننده قوی باید تهیه شود.

اسید باطری 1250 درجه در صنایع باطری سازی، نیروگاه ها و همچنین باطری های اتمی و ژله ای می باشد. اسید باطری 1250 در باطری های انواع اتومبیل ها، کامیون و کامیونت ها، جرثقیل ها، لیفتراک ها قابل استفاده می باشد. اسید باتری نیاز اصلی تمامی باطری سازی های ایران می باشد. اسید باطری در صنعت برق و الکترونیک کاربرد ویژه ای دارد. نیروگاه های حرارتی بادی و نیروگاه های آبی و هم چنین نیروگاه های خورشیدی و هیبریدی کشور هم نیاز مبرم به اسید باطری 1250 درجه دارند.

اسید باتری 1250 درجه

اسید باطری به هر اسیدی گفته می شود که در سلول های شیمیایی یا باطری استفاده می شود اما معمولا از این توصیف اسید مورد استفاده در باتری اسیدی مثل باطری خودروها استفاده می شود. اين محصول براي باطري هاي معمولي كه نياز به آب باطري دارند استفاده مي شود و باعث مي شود كه جريان الكتريكي از آند به كاتد رد و بدل شود. توضيح اينكه اگر باتري شما نو باشد و تاكنون در آن آب باطري نريخته باشيد پس از ريختن اين محصول باطري شما شارژ اوليه هم شده است و ديگر نيازي به شارژ اوليه ندارد. اسید باطری جهت مصرف باطري سازي ها - تعميرگاه هاي مجاز و كارخانه هاي توليد باطري است مایع داخل باتری را الکترولیت می نامند. اگر اسید از حد مذکور کمتر شود الکترولیت حالت تلخی و سوزش خود را از دست می دهد که در اصطلاح می گویند آب باتری شیرین شده است. در چنین مواقعی در شب، زمانی که به موتور گاز داده می شود چراغ ها نور عادی دارند و اگر گاز داده نشود کم نور می شوند. آب باتری باید روی صفحه های داخل باتری را کاملاً بپوشاند در غیر این صورت صفحه ها در مجاورت هوا قرار گرفته و اکسیده می شوند. مایع باید در حدود بیش از یک سانتی متر روی صفحات را بگیرد. در صورت کمبود، باید آب مقطر اضافه نمود نه اسید. استفاده از اسید سولفوریک برای باطری باید بوسیله متخصص و باتری ساز انجام شود؛ زیرا سوزنده و خطرناک است و باید رقیق شود. باتری ماشین دارای چندین صفحه است که در الکترولیت قرار گرفته است. هنگامی که آب تبخیر می شود، برخی از قطعات در این صفحات به سطح می رسند. آن ها خشک شده و به همین دلیل احتمال آسیب رسانی به آن ها زیاد است. به عبارت دیگر، زمانی که سطح الکترولیت کاهش پیدا می کند، لازم است که شما به باتری آب مقطر اضافه کنید. برخی از باتری ها دارای علائم خاصی هستند که زمان اضافه کردن آب مقطر را نشان می دهد. اگر باتری خودرو شما دارای این نشانگر نباشد، شما می توانید سطح الکترولیت را با نگاه کردن به صفحات داخل آن کنترل کنید. پیش از اضافه کردن آب مقطر به باتری خودرو خود، بهتر است از نوع باطری خودرو اطلاعاتی داشته باشید.

اسید باطری 1250

به عنوان مثال در باتری های اتمی شما مجبور نیستید آب مقطر به آن اضافه کنید زیرا این قبیل باتری ها کاملا بسته هستند. هنگامی که این نوع باتری خنک می شود، قطره های آب بر روی دیواره های الکترولیت قرار می گیرد. تنها در باتری های قابل تعویض شما می توانید آب مقطر اضافه کنید. برای جلوگیری از کاهش سطح الکترو لیت باطری باید درب را باز کرد و آن را چک کنید و در صورت لزوم به آن آب مقطر اضافه کرد. باطری های اتمی به علت نوع صفحات آن که کلسیمی است دارای طول عمر بیشتری نسبت به نوع اسیدی آن میباشد و همچنین چون نیاز به مراقبت و نگهداری خاصی ندارند مورد توجه بیشتر مصرف کنندگان قرار گرفته است. همچنین باتری های اتمی به علت بسته بودن قالب باطری به هیچ وجه اسید داخل آن از باطری خارج نمیشود و باعث کثیف شدن بدنه خودرو و آسیب به سیم کشی و بدنه خودرو نمیشود مگر در صورتی که دینام ماشین به علت نقص فنی باطری را بیش از حد نیاز شارژ کند . ولی باید به این نکته توجه داشت که باطری چه اتمی باشد و چه اسیدی باید متناسب با خودرو شما انتخاب شود اگر خودرو شما به یک باطری ۷۴ آمپر نیاز دارد ولی شما باطری آمپر پائین تر استفاده کنید قطعا طول عمر باطری کاهش خواهد یافت. این یک تصور اشتباه خواهد بود که گاها گفته میشود. مثلا یک باطری ۵۵ آمپر اتمی قدرتی معادل یک باطری ۶۰ آمپر اسیدی دارد که اصلا یک نظریه علمی نمی تواند باشد پس در مورد انتخاب آمپر باطری به اتمی یا اسیدی بودن آن توجه نکنید. در مورد انتخاب آمپر باطری ماشین خود با یک برقکار خودرو مشورت نمائید و اگر خودرو شما مجهز به سیستم صوتی یا لامپ پر قدرت و یا هر گونه وسیله برقی که بعدا به خودرو اضافه کرده اید برقکار خودرو را در جریان قرار دهید چون این مسئله روی تعیین آمپر مناسب برای خودرو شما اهمیت ویژه ای دارد. بنابراین باطری های اتمی به علت طول عمر بیشتر. تمیز بودن و بی نیاز از مراقبت بودن نسبت به نوع اسیدی آن برای مصرف کننده به صرفه تر و مطمئن تر میباشد. ولی اگر باتری شما اسیدی است نگران نباشید فقط باید مراقب آن باشید تا زود خراب نشود. چک کردن سطح الکترولیت باطری تمیز کردن قطب های باطری جهت جلوگیری از سولفاته شدن و همین طور استفاده از آب مقطر استاندارد از جمله کارهایی است که شما میتوانید برای کار کرد بهتر باتری اسیدی خود انجام دهید.

تولید اسید باطری 1250

متخصصین کیمیا تهران اسید با استفاده از مواد اولیه با کیفیت،اقدام به تولید اسید باطری 1250 درجه کرده اند.

قیمت خرید و فروش اسید باطری 1250

جهت دریافت قیمت روز محصول با بخش بازرگانی کیمیا تهران اسید تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به مشتریان محترم می باشند.

 • مدیر سایت (1396/9/9): بله این اسید قابلیت استفاده در ماشین هم دارد.

  حامد (1396/9/8): آیا این اسید برای ماشین هم مناسب هست؟

  نام :
  ایمیل :
  پیغام :