• info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

S13.jpg

1

گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید

موارد استفاده از سودپرک

بمنظور آشنایی با موارد مصرف سود پرک و کاستیک سودا و همچنین سود مایع با سایت تهران اسید همراه باشید.

سود پرک در بخش های مختلف صنعتی و خوراکی و بهداشتی کاربرد دارد. یکی از مهم ترین موارد شیمیایی مورد استفاده در صنایع سود پرک می باشد. این ماده از یون های سدیم و هیدروکسید تشکیل شده و بسیار خورنده است و بطوری که اگر بدن انسان یا حیوان در معرض آن قرار گیرد. دچار سوختگی و عوارضی در چشم ها و پوست می شود، در صورت نیاز به استفاده از این ماده نکات ایمنی را رعایت کنید.

سود پرک دارای کاربردهای زیادی در بخش های مختلف صنعت می باشد، از جمله دباغی و چرم سازی از محلول سدیم هیدروکسید جهت پاک سازی پوست از آلودگی ها و چربی ها بهره گرفته می شود.در صنایع غذایی از آن برای شستشوی سبزیجات، تولید نوشابه ها، در تولید مواد لبنی و پوست کنی میوه ها به روش صنعتی استفاده فراوانی می شود.

کلمات کلیدی

سود سوز آور- فروش سود پرک-فروش سود سوزآور-قیمت سود پرک- سود سوزآور در جدول- شیرین کردن زیتون با سود سوزآور-ایمنی سود پرک-تولید سود پرک-سود پرک در شیراز-سود پرک در اصفهان-موارد استفاده و کاربرد سود پرک-بسته بندی سود پرک- سوختکی با سود پرک-سود مایع چیست- کاربرد سود پرک در صنعت چرم -سود پرک- معرفی سود مایع-سود پرک 99 درصد- سود پرک کاستیک- تولید کننده سود پرک- فروش سود پرک در اصفهان-خریدار سود پرک 20 درصد- مرکز پخش سود پرک- فروش عمده سود پرک- مصارف سود پرک- سود جامد پرک-فروشنده اصلی سود پرک-موارد استفاده از سود پرک-سود پرک جامد-قیمت سود پرک جامد-سود پرک چیست-قیمت سود-سود پرک کاستیک چیست- سود کاستیک گرانول- کاربرد سود پرک-محلول سود مایع چیست-سود جامد-سود کاستیک


مقالات مرتبط